על הטיפולים שלנו

 

עיסוי שמנים
האדם המודרני נמצא בסטרס תמידי, השרירים דרוכים, מכווצים ותפוסים. עיסוי השמנים מטפל בגוף ובנפש, מחזיר את הגוף לאיזון ומרפה את השרירים. העיסוי מכניס את המטופל למצב של רגיעה ושהנפש שקטה השרירים נרפים והנשימה נעשית עמוקה ואיכותית יותר. עיסוי השמנים מזרים את הדם, משחרר את השרירים, עוזר בפיזור רעלים, מונע דלקות שרירים, מטפח ומזין את העור.

אבנים חמות
שיטת טיפול אינדיאנית המשלבת אבנים עגולות המתחממות במים ומגע ידי המטפל. הטיפול מסיע להמרצת מחזור הדם וכלי הדם. האבנים החמות עוזרות לנקז רעלים מהגוף ומרפה שרירים מכווצים. הטיפול נעים, עדין ומכניס לרגיעה מלאה.

טיפול לנשים בהריון
הריון מאופיין בשינויים פיזיים, נפשיים ורגשיים רבים. נשים בהריון נמצאות במתח מתמיד וכאבים. בזמן ההיריון נוצרת הצטברות צ'י והצטברות של דם ברחם. חום הגוף עולה, יש צמא, יובש, עצבנות, חרדה, לחץ דם, כאבים , נפיחות, בחילות, הקאות, קוצר נשימה, טראומות ודיכאון מנטאלי. העיסוי מקל על ההתמודדות עם השינויים בגוף ובנפש. העיסוי מרגיע, מקל על המתח המצטבר ומקל על הכאבים בגוף, בגב, בראש, ברגליים ובשרירים, מקל על הבצקות, מזרים ומאזן את זרימת הדם. העיסוי לנשים בהריון הוא ללא לחיצות עמוקות וללא תנועות מהירות.

שיאצו
השיאצו היא שיטת טיפול המבוססת על הרפואה הסינית. בשיאצו מפעילים לחיצות תוך תנועות איטיות לאורך קווי האנרגיה הנקראים ברפואה הסינית מרדיאנים. המטפל מפעיל לחץ על נקודות חיצוניות בגוף, משחרר חסימות אנרגטיות ומאזן את זרימת האנרגיה. הטיפול מהנה ומרגיע. מתאים לסובלים מכאבי גב, ראש ומגרנות. מחזק את המערכת החיסונית, מטפל במערכת העיכול ובבעיות פנימיות נוירולוגיות כמו גם מטפל בבעיות רגשיות כגון מתח ודיכאון.

עיסוי רקמות עמוק
עיסוי רקמות עמוק מטרתו לשחרר שרירים מכווצים, לשפר את הגמישות בשרירים, להכניס בהם חמצן, לשפר את הגמישות במפרקים ולטפל בהם. הטיפול מתבצע כאשר המטפל נכנס עם אצבעותיו אל עומקי השרירים והרקמות ומשחרר אותם דרך תנועות העיסוי. הטיפול מתאים לאלו הסובלים מכיווץ שרירים כרוני הנמצא במעמקי השריר. בנוסף, הטיפול מתאים לאנשים שאוהבים ויכולים להתמודד עם מגע חזק.

כוסות רוח
הטיפול דרך כוסות רוח הוא טיפול ממוקד. כוסות הרוח מחממות את השריר הכואב. המטרה, להחזיר שריר תפוס למקומו, לטפל ולשחרר שריר תפוס וכואב ברמה הכרונית, כבעיה שחוזרת על עצמה. הטיפול ממריץ את זרימת האנרגיה וממריץ את הדם. הטיפול בכוסות רוח מתאים במיוחד לסובלים משריר תפוס שאינו משתחרר ומתאים לטיפול כנגד התקררות, דלקת ריאות וכאבי שרירים.

צמחי מרפא – הרבליזם
הכרת סגולות המרפא של הצמחים ידועה לסינים כבר כ 3000 שנה. הסינים רוקחים תרופות העשויות צמחים לריפוי ומניעת מחלות ובעיות בגוף האדם.  לקיחת צמחי מרפא יכולה לבוא בשלל צורות כגון תכשירים, תמציות, אבקות, חלקי צמחים, פטריות ואצות. מטרתם לשפר את בריאות האדם. הצמחים התגלו כפועלים טוב על מערכת הדם, העצבים והשרירים. השפעתם ישירה ויעילה והם מעולים כנגד בעיות כרוניות.

רפלקסולוגיה
המקור לרפלקסולוגיה, מדע ההשתקפות, הוא מצרים העתיקה. בבסיס השיטה נמצאת ההבנה שהגוף וכל המערכות שבו משתקפות בכפות הרגליים ועל ידי עיסוי ולחיצות באזורים מסוימים ובעוצמות שונות, אפשר לזהות ולטפל בבעיות, מחלות וכאב. דרך לחיצות בכפות הרגליים המטפל משפיע על איברים פנימיים בגוף. רפלקסולוגיה יעילה לכאבי גב, כאבי ראש, מיגרנות, עצירות, קשיי נשימה, הורדת מתח, וטיפול בכבד בכליות ובטחול.